Brainstorm profile (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (86 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Publish comment
hy: հրապարակել մեկնաբանություններ

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"

en: Who's online block
hy: "Ով է կայքում" բլոկ

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: A list of new users
hy: Նորեկ օգտատերերի ցուցակ

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ
