Braintree Cashier (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Subscription settings
lt: Prenumeratos nustatymai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Production
lt: Produkcija

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: About
lt: Apie

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Charge
lt: Apmokestinta

en: View invoice
lt: Peržiūrėti sąskaita

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
