Braintree Cashier (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Subscription settings
fa: تنظیمات اشتراک

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Details
fa: جزئیات

en: Price
fa: قیمت

en: Amount
fa: مقدار

en: Invoices
fa: فاکتورها

en: Production
fa: محصولات

en: Discount
fa: تخفیف

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Canceled
fa: لغو شد

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Sign up
fa: عضویت

en: About
fa: درباره

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: Signup
fa: عضویت

en: View invoice
fa: مشاهده‌ی صورتحساب

en: Discounts
fa: تخفیف‌ها
