BrAPI (4.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Mapping
ur: میپنگ
