BrAPI (4.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Location
fa: مکان

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Token
fa: توکن

en: Server name
fa: نام سرور

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Complete
fa: کامل

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Administrators only
fa: تنها مدیران

en: Server description
fa: توضیحات سرور
