BrAPI (4.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Created
id: Dibuat

en: Location
id: Lokasi

en: List type
id: Jenis daftar

en: Server name
id: Nama server

en: Changed
id: Berubah

en: Complete
id: Selesai

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Administrators only
id: Hanya para administrator

en: Machine Name
id: Nama Mesin
