BrAPI (4.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Location
ne: स्थान

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
