Breakpoints (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Source
ro: Sursă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conţine doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores).
