Bricks​ (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Body
id: Isi

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Image
id: Gambar

en: Depth
id: Kedalaman

en: Layout
id: Tata letak

en: Options
id: Opsi

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Reference
id: Referensi
