Bricks​ (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Operations
ru: Операции

en: Image
ru: Изображение

en: Depth
ru: Глубина

en: Layout
ru: Макет

en: Options
ru: Настройки

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Reference
ru: Связь

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: Reference revisions
ru: Ревизии ссылки
