Bricks​ (2.1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Image
ar: الصورة

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: Layout
ar: التنسيق

en: Options
ar: الخيارات

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Reference
ar: مرجع
