Bricks​ (2.1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Operations
pt: Operações

en: Image
pt: Imagem

en: Parent
pt: Pai

en: Depth
pt: Profundidade

en: Options
pt: Opções

en: CSS ID
pt: ID CSS

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Reference
pt: Referência
