Bricks​ (8.x-1.1-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Depth
az: Dərinlik

en: Options
az: Seçimlər

en: Sort order
az: Sırala

en: Reference
az: Istinad
