Bricks​ (8.x-1.7-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Basic
hy: Տարրական

en: @label
hy: @label (@column)
