Bricks​ (8.x-1.7-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Image
ro: Imagine

en: Depth
ro: Adâncime

en: Layout
ro: Prezentare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Basic
ro: Simplu

en: Reference
ro: Referință
