Brightcove Video Connect (3.1.0) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: OK
lt: Gerai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Events
lt: Įvykiai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Port
lt: Šliuzas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Any
lt: Bet kuris

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Digest
lt: Sisteminti

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %label (tipas - @entity-type)?

en: The @entity-type %label has been deleted.
lt: @entity-type %label buvo pašalintas.
