Brightcove Video Connect (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (70 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: Password
he: סיסמה

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Schedule
he: תיזמון

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Events
he: אירועים

en: Basic
he: בסיסי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Port
he: פורט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Sources
he: מקורות

en: Source
he: מקור

en: Video
he: וידאו

en: Installed
he: מותקן

en: Availability
he: זמינות

en: Changed
he: השתנה

en: Complete
he: השלמה

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Subscription
he: מנוי

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Any
he: הכל

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Digest
he: תקציר

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Add subscription
he: הוסף מנוי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
he: האם להמשיך במחיקת ה@entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been deleted.
he: נמחק @entity-type %label.

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
he: נמחק התרגום של @entity-type %label @language translation has.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
he: האם להמשיך במחיקת הגרסה ב@language  של ה@entity-type %label?
