Bromo (Bootstrap based theme) (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Help
tr: Yardım

en: Teaser
tr: Özet

en: All
tr: Tümü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Desc
tr: Azalan

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Cart
tr: Sepet

en: Products
tr: Ürünler

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Apply
tr: Uygula

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Full comment
tr: Tüm yorum

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Header Settings
tr: Üst bilgi ayarları

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Footer second
tr: İkinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)

en: Site information links
tr: Site bilgileri bağlantıları

en: Site section links
tr: Site bölümleri bağlantıları
