Bromo (Bootstrap based theme) (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Help
lt: Pagalba

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Teaser
lt: Įžanga

en: All
lt: Visi

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)
