Bromo (Bootstrap based theme) (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Reviews
nl: Inspecties

en: All
nl: Alle

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Desc
nl: Aflopend

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Products
nl: Producten

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Apply
nl: Toepassen

en: Teaser text
nl: Teaser tekst

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Product category
nl: Productcategorie

en: All Products
nl: Alle producten

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site
