Browser Development (2.0.0-beta12) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Date created
de: Erstellungsdatum

en: Editor
de: Herausgeber

en: About
de: Über

en: Api Key
de: API Schlüssel

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
