Browser Development (2.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: About
fa: درباره
