Btester Article (2.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Article
it: Articolo

en: Articles
it: Articoli

en: Tags
it: Etichette

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: Reset
it: Ripristina

en: Category
it: Categoria

en: All
it: Tutti

en: Active
it: Attivo

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Introduction
it: Introduzione

en: Desc
it: Disc

en: Inactive
it: Inattivo

en: Last
it: Ultimo

en: Sort by
it: Ordina per

en: First
it: Primo

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Block description
it: Descrizione del blocco

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
