Btester Article (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Tags
fr: Étiquettes

en: File
fr: Fichier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Category
fr: Catégorie

en: All
fr: Tout

en: Active
fr: Actif

en: Block
fr: Bloc

en: Inactive
fr: Inactif

en: Last
fr: Dernier

en: Sort by
fr: Trier par

en: First
fr: Premier

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
