Btester Blog (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: File
fa: فایل

en: Reset
fa: بازنشانی

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Last
fa: آخرین

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: First
fa: اولین

en: author
fa: نویسنده

en: Apply
fa: تایید

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Next >
fa: بعدی >

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: View recent blog entries
fa: مشاهده جدیدترین محتوای وبلاگ

en: Single-user blogs
fa: وبلاگ‌های تک کاربره

en: Each user's blog entries are automatically displayed with a link to the user's main blog page. You can create as many single-user blogs as you have site users with permission to create blog content.
fa: به صورت خودکار محتوای وبلاگ هر کاربر همراه با یک پیوند به صفحه اصلی وبلاگ کاربر نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید برای کاربران دارای مجوز ایجاد محتوای وبلاگ، وبلاگ‌های تک کاربره ایجاد کنید.

en: Multi-user blogs
fa: وبلاگ‌های چند کاربره

en: Blog entries from each single-user blog are also aggregated into one central multi-user blog, which displays the blog content of all users in a single listing.
fa: همچنین محتوای تمامی وبلاگ‌های انفرادی در یک وبلاگ مرکزی جمع آوری خواهد شد که محتوای وبلاگ تمامی کاربران را در یک لیست نشان می‌دهد.

en: There is an optional <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries.
fa: یک قلم منوی اختیاری <em>وبلاگ‌ها</em> که تمامی وبلاگ‌های موجود سایت شما را نشان می‌دهد و یک قلم منوی <em>وبلاگ من</em> که محتوای وبلاگ کاربر جاری را نشان می‌دهد به منوی پیمایش افزوده شد.

en: The Blog module also creates a default <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
fa: ماژول وبلاگ همچنین بلوک <em>جدیدترین محتوای وبلاگ</em> را ایجاد می‌کند که می‌تواند در <a href="@blocks">صفحه مدیریت بلوک‌ها</a> فعال شود.

en: The Blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>. By default, the blog entries are displayed by creation time in descending order, with comments enabled, and are promoted to the site's front page. For more information, see the online handbook entry for <a href='@blog'>Blog module</a>.
fa: ماژول وبلاگ به کاربران ثبت شده اجازه می‌دهد یک مجله آنلاین یا یک <em>وبلاگ</em> را مدیریت و نگهداری کنند. وبلاگ‌ها از <em>محتوای وبلاگ</em> مجزا ایجاد می‌شوند و معمولا بر اساس ترتیب نزولی زمان ایجاد نمایش داده می‌شوند. به صورت پیش‌فرض محتوای وبلاگ به صفحه اول سایت می‌روند و نظر دادن در آنها فعال است. برای اطلاعات بیشتر، کتابچه راهنمای آنلاین سرفصل <a href="@blog">ماژول وبلاگ</a> را ببینید.

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
