Btester Blog (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Blocks
ur: بلاکس

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
