Btester Blog (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Block title
az: Blok başlığı

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Last
az: Son

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
