Btester Blog (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Post comments
hy: Տեղադրել մեկնաբանություններ
