Btester Blog (2.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
