Btester Blog (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Blog
ne: ब्लग

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
