Btester Blog (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: File
nl: Bestand

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Desc
nl: Aflopend

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Last
nl: Laatste

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: First
nl: Eerste

en: author
nl: auteur

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Blocks
nl: Blokken

en: Next >
nl: Volgende >

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Order by
nl: Sorteer op

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: View recent blog entries
nl: Recente blogs weergeven

en: Single-user blogs
nl: Blogs voor één gebruiker

en: Each user's blog entries are automatically displayed with a link to the user's main blog page. You can create as many single-user blogs as you have site users with permission to create blog content.
nl: Elk blog-bericht van een gebruiker wordt automatisch weergegeven met een link naar het blog van de gebruiker. Voor elke gebruiker, die de toegangsrechten heeft om blog inhoud aan te maken, kan een blog worden aangemaakt.

en: Multi-user blogs
nl: Blogs voor meerdere gebruikers

en: Blog entries from each single-user blog are also aggregated into one central multi-user blog, which displays the blog content of all users in a single listing.
nl: Blogberichten van individuele gebruikersblogs worden ook geaggregeerd in een centrale multi-gebruiker blog. Deze toon de blogberichten van alle gebruikers in één lijst.

en: There is an optional <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries.
nl: Er is een optionele <em>Blogs</em> menulink toegevoegd aan het Navigatiemenu, dat alle blogs van de website weergeeft. Daarnaast is er een <em>Mijn blog</em> menulink toegevoegd dat de blog-berichten van de huidige gebruiker weergeeft.

en: The Blog module also creates a default <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
nl: De Blog-module maakt eveneens standaard een blok <em>Recente blog-berichten</em> aan dat ingeschakeld kan worden op de <a href="@blocks">Blokken beheerpagina</a>.

en: The Blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>. By default, the blog entries are displayed by creation time in descending order, with comments enabled, and are promoted to the site's front page. For more information, see the online handbook entry for <a href='@blog'>Blog module</a>.
nl: De Blog-module biedt geregistreerde gebruikers de mogelijkheid om een online logboek, of blog bij te houden. Blogs zijn opgebouwd uit individuele blog-berichten. Standaard worden de blog-berichten in aflopende chronologische volgorde weergegeven, is het toevoegen van reacties ingeschakeld en worden de berichten aangeraden op de voorpagina. Voor meer informatie kunt u het online handboek van de <a href='@blog'>Blog-module</a> raadplegen.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Post comments
nl: Reageren

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
