Btester Blog (2.0.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Title
de: Titel

en: Block title
de: Blocktitel

en: File
de: Datei

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Page
de: Seite

en: Introduction
de: Einführung

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Apply
de: Anwenden

en: Block description
de: Blockbeschreibung

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Blog tags
de: Blog-Tags

en: Blog post
de: Blogbeitrag

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
