Btester Blog (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Last
lt: Paskutinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: First
lt: Pirmas

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Next >
lt: Kitas

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: View recent blog entries
lt: Rodyti paskutinius tinklaraščio įrašus

en: Single-user blogs
lt: Vieno nario tinklaraščiai

en: Each user's blog entries are automatically displayed with a link to the user's main blog page. You can create as many single-user blogs as you have site users with permission to create blog content.
lt: Kiekvienas nario tinklaraščio įrašas automatiškai rodomas su nuorodą į nario pagrindinį tinklaraščio puslapį. Jūs galite sukurti tiek vieno nario tinklaraščių kiek turite narių su leidimų kurti tinklaraščio turinį.

en: Multi-user blogs
lt: Bendras tinklaraštis

en: Blog entries from each single-user blog are also aggregated into one central multi-user blog, which displays the blog content of all users in a single listing.
lt: Tinklaraščio įrašai iš kiekvieno asmeninio tinklaraščio taip pat surenkami į vieną bendrą tinklaraštį, kur rodomi visi narių įrašai bendram sąraše.

en: There is an optional <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries.
lt: Į Navigacijos meniu įdėtas meniu elementas <em>Tinklaraščiai</em>, kuris rodo visus svetainėje esančius tinklaraščius, o <em>Mano tinklaraščiai</em> rodo dabartinio nario tinklaraščio įrašus.

en: The Blog module also creates a default <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Tinklaraščio modulis taip pat sukuria numatytąjį <em>Naujausi tinklaraščio įrašai</em> bloką, kuris gali būti  įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: The Blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>. By default, the blog entries are displayed by creation time in descending order, with comments enabled, and are promoted to the site's front page. For more information, see the online handbook entry for <a href='@blog'>Blog module</a>.
lt: Tinklaraščio modulis leidžia registruotiems nariams pildyti internetinį dienoraštį arba <em>tinklaraštį</em>. Tinklaraščiai sudaryti iš atskirų <em>tinklaraščio įrašų</em>. Paprastai tinklaraščio įrašai rodomi pagal sukūrimo datą mažėjančia tvarka, su komentarais ir iškelti į pirmą svetainės puslapį. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite vartotojo vadovą apie <a href='@blog'>Tinklaraščio modulį</a>.

en: Highlighted
lt: Paryškintas
