Btester Custom Block Content (2.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Text
az: Mətn

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Count
az: Say

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Align
az: Sıralama

en: Color
az: Rəng

en: Both
az: Hər ikisi

en: Duration
az: Müddət

en: Source
az: Mənbə

en: Map
az: Xəritə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: Style
az: Stil

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Inherit
az: Vərəsəlik
