Btester Custom Block Content (2.0.1) - en to nl translation catalogue (83 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Text
nl: Tekst

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Count
nl: Aantal

en: Normal
nl: Normaal

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Align
nl: Uitlijning

en: Color
nl: Kleur

en: Both
nl: Beide

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Function
nl: Functie

en: Show
nl: Weergeven

en: Source
nl: Bron

en: Delay
nl: Vertraging

en: Map
nl: Landkaart

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Slide
nl: Schuiven

en: Style
nl: Stijl

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Font Family
nl: Font familie

en: Purple
nl: Paars

en: Questions
nl: Vragen

en: Double
nl: Dubbel

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Pink
nl: Roze

en: Grid
nl: Raster

en: Hide
nl: Verbergen

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Button Color
nl: Knopkleur

en: Auto
nl: Automatisch

en: CSS class(es)
nl: CSS-klasse(n)

en: Animation
nl: Animatie

en: Organization
nl: Organisatie

en: Margin
nl: Marge

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Yellow
nl: Geel

en: Light
nl: Licht

en: Symbol
nl: Symbool

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Add links
nl: Links toevoegen

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Dark
nl: Donker

en: Half
nl: Helft

en: Initial
nl: Initieel

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Danger
nl: Gevaar
