Btester CMS (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Feed
he: פיד

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Table
he: טבלה

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Index
he: אינדקס

en: Offset
he: היסט

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Card
he: קלף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Delete content
he: מחיקת תוכן

en: All content
he: כל התכנים

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Add custom block
he: הוספת בלוק מותאם

en: Highlighted
he: מובלט

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
he: קרא עוד<span class="visually-hidden"> על @title</span>

en: Custom block library
he: ספרית בלוקים מותאמים
