Btester CMS (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: More
az: Daha çox

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Index
az: İndeks

en: Offset
az: Ofset

en: Block type
az: Blok növü

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Delete content
az: Məzmunu silin
