Btester CMS (2.0.0) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: More
lt: Daugiau

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Quote
lt: Kaina

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Table
lt: Lentelė

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Used in
lt: Naudojama

en: Index
lt: Indeksas

en: Form
lt: Forma

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Add custom block
lt: Pridėti savitą bloką

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
lt: Skaityti daugiau<span class="visually-hidden"> apie @title</span>

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis
