Btester Media (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: True
da: Sandt

en: Updated
da: Opdateret

en: Block
da: Blok

en: Published
da: Udgivet

en: Gallery
da: Galleri

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: No media available.
da: Ingen tilgængelige media.

en: Add media
da: Tilføj media

en: Asc
da: Stigende

en: Find and manage media.
da: Find og håndtér mediefiler.
