Btester Media (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա
