Btester Media (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: True
nl: Waar

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Block
nl: Blok

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Gallery
nl: Album

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media name
nl: Medianaam

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.
