Btester Media (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: True
sv: Sant

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Gallery
sv: Galleri

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: No media available.
sv: Ingen media tillgänglig.

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media name
sv: Medianamn

en: Find and manage media.
sv: Hitta och hantera media.
