Btester Media (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: True
it: Vero

en: Updated
it: Aggiornato

en: Block
it: Blocco

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: No media available.
it: Non è disponibile alcun contributo mediale.

en: Add media
it: Aggiungi media

en: Master
it: Principale
