Btester Media (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया
