Btester Media (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: True
pl: Prawda

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Block
pl: Blok

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Gallery
pl: Galeria

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.
