Btester Media (2.0.0) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: True
fa: صحیح

en: Updated
fa: به‌روز

en: Block
fa: بلوک

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Gallery
fa: گالری

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
