Btester Media (2.0.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: True
gu: સાચું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: About
gu: વિશે
