Btester Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: True
ru: Истина

en: Updated
ru: Обновлено

en: Block
ru: Блок

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Gallery
ru: Галерея

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Offset
ru: Пропустить

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Published status
ru: Статус публикации

en: No media available.
ru: Мультимедийных файлов не найдено.

en: Add media
ru: Добавить медиа

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Media name
ru: Название медиа

en: Find and manage media.
ru: Найти и управлять медиа.
