BUEditor (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Code
ur: کوڈ

en: Text format
ur: متن کی آرائش
