BUEditor (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Code
hu: Kód

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Template
hu: Sablon

en: Close
hu: Bezár

en: Browse
hu: Böngészés

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Available editors
hu: Elérhető szerkesztőlécek

en: Buttons
hu: Gombok

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: Bold
hu: Vastag

en: Redo
hu: Ismét

en: Italic
hu: Dőlt

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: File browser
hu: Fájlböngésző

en: Width x Height
hu: Szélesség x magasság

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Are you sure you want to delete the editor %name?
hu: Biztosan törölhető ez a szerkesztőléc: %name?

en: Delete editor
hu: Szerkesztőléc törlése

en: label
hu: felirat

en: Numbered list
hu: Számozott lista

en: Tooltip
hu: Eszköztipp

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Editor %name has been deleted.
hu: %name szerkesztő törlése megtörtént.

en: Editor %name has been added.
hu: %name szerkesztő hozzáadása megtörtént.

en: Tag editor - @tag
hu: Címkeszerkesztő – @tag

en: An AJAX HTTP error occurred.
hu: Egy AJAX HTTP hiba következett be.

en: HTTP Result Code: !status
hu: HTTP eredménykód: !status

en: StatusText: !statusText
hu: Állapotüzenet: !statusText

en: Content authoring
hu: Tartalom készítése

en: Administer BUEditor
hu: BUEditor adminisztrációja

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hu: Ez a programok által használt név már használatban van, ezért másikat kell választani.

en: Delete button
hu: Törlés gomb

en: Use the default
hu: Használja az alapértelmezettet

en: Select an editor
hu: Egy szerkesztő kiválasztása

en: Toolbar configuration
hu: Eszköztár beállítása

en: Active toolbar
hu: Aktív eszköztár

en: Toolbar item
hu: Eszköztár elem

en: Invalid security token.
hu: Érvénytelen biztonsági vezérjel.

en: New line
hu: Új sor
